خرید کریمر قهوه 25 کیلویی

خرید کریمر قهوه 25 کیلویی می تواند 2 حالت داشته باشد یا برند معروف در بازار با قیمت نسبتا بالا و یا اینکه کیفیت و قیمت پایین خریداری شود.
برای تامین انواع کافی کریمرهای موجود در بازار ایران در کنار تولید کنندگان هستیم از 1 کیسه 25  کیلویی تا تناژ محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

خرید کریمر قهوه

خرید کریمر قهوه

خرید کریمر قهوه که به نام های کافی میت، شیر همراه قهوه و یا پودر شیر غیر لبنی در انواع 30 و 35 درصد چربی را باید از بازرگانی های فعال در صنعت قهوه داشته باشید.
کافی کریمر محصولی سفید رنگ به مانند شیر خشک است و البته غیر لبنی معمولا پایه نارگیل دارد و در بازار نوع 30 درصد و 35 درصد چربی دارد که مهمترین محصول نوع 35 درصد در برندهای مختلف است.
کریمر در صنعت قهوه کاربرد 100 درصدی دارد و بیشتر در تولید انواع پودرهای نوشیدنی از قبیل کافی میکس، کاپوچینو، چای ماسالا، کرک، لاته و حتی هات چاکلت استفاده می شود.

پودر فومر 10 کیلویی

 پودر فومر

پودر فومر بسته بندی 10 کیلوگرمی دارد البته به دلیل اینکه محصولی کاملا سبک است دقیقا مانند کیسه های 25 کیلویی کریمر است، این محصول فقط برای فوم محصول ( کف کنندگی ) استفاده می شود و مشتزیان خاص به خودش را دارد.
فومر را در بازار ایران با برندهای موکاته، فول دریم، ارکوف و چند برند دیگر می توانید خریداری کنید که مهمترین این محصول موکاته است.

مرکز فروش مستقیم قهوه

مرکز فروش قهوه

در کنار کافی کریمر و پودر فومر خرید قهوه هم بسیار اهمیت دارد که با چه برند و کیفیتی تهیه شود، قهوه های فوری خود به چند نوع دسته بندی می شوند و البته مراکزمستقیمی برای فروش این تنوع قهوه هم در بازار فعالیت دارند.
از جمله قهوه هایی که مورد توجه باید قرار گیرد البته در کنار دانه قهوه قهوه های فوری گلد، کلاسیک و پودر اسپرسو فوری می باشد که تماما موجود می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما