فروش دانه کاکائو و قهوه 1 کیلویی

فروش دانه کاکائو و قهوه 1 کیلویی با نام برکامان به صورت ارسال مستقیم از کارخانه محل بسته بندی و رست فراهم شد.
انواع دانه های قهوه عربیکا و روبوستا در کنار دانه خام کاکائو و پودر کاکائو به صورت بسته بندی های 1 کیلویی را در اختیار خریداران قرار می دهیم.

فروش دانه کاکائو

 فروش دانه کاکائو

فروش دانه کاکائو به دلیل درخواست بسیاری از مشتریان بابت خواص درمانی بسیار زیادی که دارند را با بسته بندی های 1 کیلویی تدارک دیده ایم.
این دانه های کاکائو تماما به صورت مستقیم از مزارع محل کشت در افریقا وارد شده است و به نوعی می شود گفت که 100 درصد طبیعی است و علت ان هم وجود کره کاکائو و پودر ان است که پس از فراوری به دست می اید.

فروش دانه قهوه

فروش دانه قهوه

دانه قهوه خریدش بسیار اسان هست این محصول که برای فروش 2 نوع عربیکا و روبوستا دارد مشتریان متفاوتی را دارد اما برای خریدی مطلوب و بسیار جذاب از نظر کیفیت و فیمت البته برای مصارف خرد پیشنهاد ما تهیه قهوه های 1 کیلوگرمی برکامان است که با رست های منحصر به فرد و میکس های فوق العاده جذاب اماده می شود.

رست دانه قهوه سفارشی

رست دانه قهوه

سفارش رست دانه قهوه برای واحدهایی که بسته بندی می کنند و یا اینکه افرادی که درخواست ظرفیت خالی دارند را با توجه به وجود ظرفیت خالی تولید این مجموعه را در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم.
تمامی فعالان در صنعت قهوه با مساله رست و رستری اشتایی دارند اما این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بتوانند در کارخانه محل رست دانه قهوه خام را هم تهیه کنند که این موضوع از مزایای ما است که تامین کننده دانه خام قهوه هم هستیم.
با توجه به اینکه در کنار دانه قهوه، قهوه های فوری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند ( قهوه فوری گلد، کلاسیک، اسپرسو فوری) بنابراین برای خرید این محصولات داشتن اطلاعات محصول خالی از لطف و سود نمی باشد پس بهترین راه برای کسب اطلاعات ارتباط با ما است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما